Не встигло прийти літо. як тернопільські рятувальники вже лякають. Вибачте, застерігають

Поділитися

У літній період підвищується небезпека гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь, тому Медичне управління МНС України закликає дотримуватися санітарних норм та правил особистої гігієни:


  • Вживати воду з перевірених санепідемслужбою джерел.
  • Обов’язково кип’ятити питну воду.
  • Не купатися та не ловити рибу у водоймищах, користування якими заборонено санепідемслужбою.
  • Утримуватися від придбання продуктів на стихійних ринках. Особливо небезпечними в цьому плані є недоброякісні продукти тваринного походження — м’ясні, молочні та рибні вироби, їх споживання може зумовити захворювання на дизентерію, сальмонельоз, інші інфекційні хвороби. Велику небезпеку становлять рибні та м’ясні вироби домашнього виготовлення, що продаються «з рук»: в’ялена та копчена риба, тушонки тощо.
  • Вилучити з меню, яке планується для масових свят, небезпечні для літнього періоду страви: паштети, кров’янки, салати з майонезом, холодці, заливні страви, кондитерські вироби з кремом тощо. У цих продуктах дуже швидко розмножуються та накопичуються мікроорганізми, утому числі ті, що можуть викликати небезпечну хворобу.

Влада так догосподарювалась, що у Тернополі вже понад 5 тисяч сімей не можуть платити за житло і змушені користуватись субсидіями

Козова + Борщів = дружба