Працівники УБОЗу займались здирництвом. Прокуратура порушила стосовно них кримінальну справу

Поділитися

Слідчий прокуратури області порушив кримінальну справу стосовно двох оперуповноважених УБОЗ УМВСУ в області за статтею 364  (зловживання владою або службовим становищем)  та статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що 26 березня 2011 року,  працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю,  не маючи жодних підстав та приводів для перевірки,  «завітали»   до  місцевого   підприємця  з Чорткова .  Жінка займалась роздрібною торгівлею    запчастинами  до автомобілів . ЇЇ  бізнес настільки  зацікавив убозівців, що  вони   вручили їй  листа з вимогою надати в управління ряд документів  про  здійснення нею підприємницької діяльності.

4 квітня  у приміщенні УБОЗу в Тернополі  один із колишніх «візитерів»  зажадав від бізнес- леді  2000 гривень  за невжиття заходів щодо  виявлених в результаті незаконної перевірки порушень. Жінка  поскаржилась до СБУ  на дії вимагачів –міліціонерів.

4 квітня 2011 року підприємець передала  вказану суму посередниці на одному з ринків обласного центру  . Цей факт відразу зафіксували правоохоронці.

Кримінальну справу порушено за матеріалами відділу внутрішньої безпеки міліції  та СБУ, повідомила “Про все”  прес-секретар прокурора області Леся Долішна

 

«Популяризація туризму Тернопільської області в інтернет просторі»

Як відкривали фотовиставку “Зірки. З книгою в серці” від благодійного фонду Влади Прокаєвої