Ректор Іван Вакарчук завітав до Бучача з презентацією Львівського національного університету

Поділитися

Нещодавно Бучач приймав у себе шанованих гостей, які завітали до нас з презентацією Львівського національного університету імені Івана Франка, а також з укладенням договорів поміж університетом та школами для спрощеного та привілейованого вступу учнів.  Серед делагатів до Бучача прибули ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Звенислава Мамчур, проректор з науково-педагогічної роботи Роман Крохмальний, декан механіко-математичного факультету Михайло Зарічний, секретар приймальної комісії Юрій Корчак, голова профбюро студентів філологічного факультету, а разом з тим мешканець Бучача – Руслан Пірус.

Гості відвідали Бучацький ліцей, а також мали зустріч з учнями шкіл у приміщенні залу Бучацької РДА.  На зустрічі ректор університету Іван Вакарчук звернувся зі вступним словом про історію та традиції Львівського національного університету імені Івана Франка, котрий цьогоріч святкує своє 350-ліття. Також для учнів та усіх присутніх відбулася загальна презентація університету. Крім того, делегація завітала до Бучацького колегіуму імені св. Йосафата, де гості мали можливість познайомитись з вихованцями.

Варто зауважити, що це вже не перший візит представників Франкового університету до Бучача. Щоразу такі візити дають добрі плоди і багато абітурієнтів мають можливість скористатися новою інформацією.  Такі зустрічі закладають добрий фундамент для майбутніх партнерських стосунків поміж школами міста та університетом, повідомляє http://buchachnews.com

Що фінансує Джордж Сорос на Тернопільщині?

У Копичинцях триває інформаційна війна, яка вихлюпнулась на обласний рівень