Що у травні з орендою держмайна на Тернопіллі?

Поділитися

У травні цього року РВ ФДМУ по Тернопільській області пропонувало в оренду 4 об’єкти державної форми власності. За результатами засідань конкурсних комісій укладено 2 договори і ще 2 договори перебувають на стадії укладення. Загальна сума місячної орендної плати складає 4325 гривень.

11 травня 2011 року в оренду було здано 2 об’єкти державної форми власності: нежитлові приміщення  загальною площею 21,53 кв. м (у т.ч. 4,03 кв. м. – площа спільного користування) та нежитлові приміщення  загальною площею 36,2 кв. м (у т.ч. 15,6 кв. м – площа спільного користування), які розташовані у місті Тернопіль. Перший об’єкт буде обладнано орендарем у пункт побутового обслуговування населення, другий взято приватним підприємством для облаштування офісу.

17 травня  2011 року, за результатами засідань конкурсних комісій по розгляду пакетів документів, що надійшли для участі в конкурсі на право оренди державного майна, стали відомі імена орендарів ще 2 об’єктів державної форми власності. Зокрема, перший об’єкт: частина покрівлі даху крохмального цеху, що знаходиться у селі Кобиловолоки Теребовлянського району Тернопільської області, площею 8,8 кв. м та одне антено-місце (частина покрівлі даху для розміщення вежі висотою 22 м та антено-фідерних пристроїв площею 45,2 кв. м). Мета передачі в оренду цього нерухомого майна: розміщення обладнання операторів телекомунікацій, які надаватимуть послуги з мобільного зв’язку та доступу до Інтернет. Місячна орендна плата за цей об’єкт становить майже 2460 гривень без ПДВ.

Другий об’єкт: нежитлове приміщення (поз. 5-1) площею 9,1 кв. м та частина площ спільного користування 4,1 кв. м, яке знаходиться на п’ятому поверсі лабораторного корпусу управління „Тернопільводгосп” (вул. За Рудкою, 35, м. Тернопіль), передається в оренду для розміщення офісного приміщення.

Заплановано кілька конкурсів на червень. Перші два конкурси відбудуться 1 червня 2011 року.

Додаткову інформацію щодо об’єктів оренди та умов участі у конкурсах можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області  за  тел. (0352) 52-36-38, повідомили “Про все” у  прес-службі регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області

Головний редактор газети “Тернополя вечірній” звернувся до губернатора Тернопільщини

Тернопільські новобранці-артилериcти склали військову присягу