Тернополяни малювали Європу та Україну

Поділитися

В рамках проекту Центру європейської інформації в м. Чернівці «Буковина – Європа» у Тернополі відбулося яскраве дійство «Корабель Європи», присвячене Дням Європи в Україні. Тернопільський катер перетворився на творчий майданчик, на якому дорослі та діти  у малюнках  відтворювали своє бачення Європейського Союзу та  місце нашої держави в ньому.

Художниками на воді себе відчували запрошені діти, які постійно беруть участь в організованих Тернопільським центром європейської інформації виставках, школярі із Великої Березовиці Тернопільського району та тернопільські школярі. До творчої майстерні долучилися також вихованці Центру реабілітації дітей, хворих на ДЦП. Малювали і діти, і їхні наставники, і батьки. Усі малюнки були розміщені на катері.

Побачивши малюнки, творчим азартом переймалися і пасажири катера. Батьки із дітьми під час відпочинку брали олівці чи фарби і малювали Україну у Європі.

Загалом під час прогулянок на катері, який курсував як «Корабель Європи», було створено півсотні малюнків.

Дехто з авторів забажав забрати свій витвір мистецтва із собою – напам»ять. Хоча, майже усі залишили малюнки організаторам.

Батьки та діти розповіли, що такого відпочинку на катері, такого захоплення і бажання посеред ставу щось творити вони ще не мали.

Тернополяни, біда! Влада проігнорувала думку громадськості й на останньому слуханні про добудову Хмельницької АЕС

Щоб сонцю і квітам всміхалися діти