В оренду – виробничий корпус ВАТ „Чортківська швейна фабрика»

Поділитися


РВ ФДМУ по Тернопільській області внесло до Переліку потенційних об’єктів оренди  новий об’єкт: виробничий корпус ВАТ „Чортківська швейна фабрика», який у процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу  товариства.

Об’єкт –  виробничий корпус ВАТ „Чортківська швейна фабрика», знаходиться на вул. Шевченка, 4 у м. Чорткові. Це – двоповерхова будівля загальною площею близько  1782 кв.м, яка включає в себе: приміщення першого поверху площею 763 кв.м та приміщення другого поверху площею  718 кв.м., а також – напівпідвал площею 300 кв.м..

Об’єкт може бути передано в оренду з метою здійснення підприємницької та іншої діяльності строком на 1 рік, з можливістю продовження строку дії договору оренди при  належному виконанні орендарем умов визначених договором оренди відповідно до умов чинного законодавства.

Для об’єктів, які мають історичну цінність (будівля – це частина колишнього монастиря Домініканців (охоронний номер 1766М), передбачено також укладення майбутнім орендарем відповідного охоронного договору та висновку з органом культурної спадщини.

Додаткову інформацію  можна отримати в РВ ФДМУ по Тернопільській області (м.Тернопіль, вул. Танцорова, 11, тел.(0352) 52-36-38) або у балансоутримувача ВАТ «Чортківська швейна фабрика» (м. Чортків, вул. Шевченка, 4.).

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Як пройде День сім’ї у Тернополі?

«Популяризація туризму Тернопільської області в інтернет просторі»