Відбулися XV Спортивні ігри зі спортивного туризму

Поділитися


З 5 по 8 травня у селі Борщівка на Лановеччині на базі молодіжного табору «Лісова казка» пройшли XV Спортивні ігри зі спортивного туризму. Організатор заходу – Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Участь у змаганнях взяли 15 учнівських команд Тернопільщини, кращими стали кременчани.

За три дні змагань школярі з усієї області пройшли смугу перешкод, «крос-похід» місцевим лісом, – стежками бойової слави вояків УПА.

Перемогу у XV Спортивних іграх здобула команда із Кременецького району. Також призові місця дісталися учасникам із Теребовлянського та Зборівського районів. Щодо конкурсної програми, кращими серед виконавців «Патріотичної пісні» стали представники Гусятинського та Лановецького районів, а на конкурсі фото переміг школяр з Тернопільського району.  Серед іншого молодь змагалася у розпалюванні вогнища. Найкраще з цим завданням впоралися учні з Бучацького району.

За словами директора комунального центру Романа Гудими «спортивно-туристський захід приурочено до Дня Героїв, і знаковим є те, що змагання проходять саме у Борщівці – землі,  багатій на героїв та героїзм».

Організатори переконані, що щорічні змагання зі спортивного туризму стимулюють молодь до здорового способу життя та до активного туризму,  зокрема, до подорожей рідним Тернопіллям.

Як Михайло Цимбалюк написав заяву на звільнення (відео)

Тернополян запрошують на громадські слухання для затвердження правил благоустрою