111


Ще в лютому виконком міської ради «втіхаря» провів рішення про будівництво дороги, яка мала б з’єднати вулиці Живова та Островського через єдиний в тому районі зелений куточок – «Калиновий бескид»!  Зараз це рішення викликало справжній «шкандаль» за участю перших осіб міської влади. Воно приймалось не тільки без погодження з громадою, але й поспіхом, до вступу в дію закону України «Про громадські слухання», який би зобов’язав владу спочатку порадитись з жителями прилеглих будинків, а вже потім приймати рішення. Тому рішення виконкому виглядає особливо цинічним по відношенню до жителів міста. Але не все так гладко, як думає свободівська влада! Жителі прилеглих вулиць до бескиду вже заявили, що не дозволять будівництво дороги і вже проводять акції протесту. Це справжній іспит для жителів міста по відстоюванню своїх прав. А для влади це лакмусовий папірець, який покаже – чи може Сергій Надал виконати свої передвиборчі обіцянки перед спонсорами такої дорогої передвиборчої кампанії!

Отже протистояння тернополян – свободівська влада триває. Черговий раунд бою відбудеться 23 травня о 19.00. В цей час відбудеться зустріч міського голови Тернополя Сергія Надал з мешканцям вулиць Островзького, Колонтая та Живова!!! Ця зустріч покаже істинне лице влади, яка ігноруючи волю тернополян вирішила знищити бескид та з’єднати вулиці Живова та Островського дорогою на прохання комерційних структур!!!

5 comments

 1. я там живу

  нічого страшного та дорога не дасть. трохи машин буде заїжджати до супермаркету, а трохи проїде напростець. зато пробки на Живова стануть менші і відповідно зменшиться загазованість.

 2. Володька

  інвестори стали заручниками ситуації. вони прийшли в Тернопіль, пропонують зробити дитячі майданчики, створюють робочі місця, сплачують податки, а їх ще хочуть зробити винними в тому, що купка тернополян не хоче поступитися власними привілеями заради загальної спільної справи – дорога точно розвантажить цей мікрорайон.

 3. вадітіль

  ну йоли-пали!!! та дорога там і так є!!!
  а як без дороги доїхати до супер-маркету???
  їхати спершу до Озера, там розвертатись і попри Орнаву їхати до цього нового торгового???
  якщо все рівно попри Орнаву їдеш, то який смисл їхати через базар до того Новуса чи як там його??
  Потім нехай мешканці і влада не жалкують, коли купа машин буде паркуватись на Острозького і пішки йтимуть до магазину!

  Раньше треба було протестувати, коли ше не побудували.

 4. Опозиціонер

  Хлопці, ну ви молодці що швидко реагуєте на мої статті, але ж ваші коментарі виглядають смішними:)
  Рік тому в Харкові ігноруючи думку громадян влада вирішила будувати дорогу через найбільший парк міста… Харківська Свобода організувала цілий референдум нарахунок цієї справи! А в Тернополі через рік Надал повторяє подвиг Кернеса та Добкіна!!! Хіба цинічного ігнорування хотіли люди, які голосували за вас на виборах?!! Вони сподівались що ви будете такими як обіцяли – справидливими, партіотичними. А що виходить? Ще до вступу в силу закону про громадські слухання проштовхнути таке рішення, щоб можна було не питати жителів тих будинків дозволу на будівництво дороги… Цим ви і ваші керівники показали своє істинне лице!

  1. Володька

   нічого дивного в тому, що Свобода повторює те, що роблять регіонали… дивно, що Свобода в Тернополі і Свобода в інших містах – роблять по-різному

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.