Збаражчина втратила “халявний піар” на “Новому каналі

Поділитися

Новими ведучими «Підйому»  на Новому каналі будуть Роман Скрипін, Ольга Цибульська і Андрій Шабанов. Цю інформацію, оприлюднену в одній із соцмереж піар-директором каналу Ольгою Балабан, «Телекритиці» підтвердили у прес-службі Нового каналу.

Нагадаємо, 27 травня «Підйом» востаннє вийшов за участю Ольги Фреймут, Олександра Педана і Сергія Притули. Як повідомляла раніше ТК, усі троє займуться «сольними проектами».

 

Нагадаємо, раніше Роман Скрипін був ведучим на телеканалі ТВі. Як повідомляла ТК, програма «Правда Віталія Портникова / Романа Скрипіна» на ТВі виходитиме до 1 червня 2011 року. Далі проект піде у відпустку, після чого буде закритий.

 

Зі слів Романа Скрипіна, пропозицію Нового каналу він отримав зовсім нещодавно. «Це не вимагає компромісу з власним сумлінням», – пояснив він своє рішення ТК.

 

Співпраця Романа Скрипіна з каналом ТВі припинена. «На ТВі я подав свою пропозицію, але ентузіазму не спостерігалося», – додав пан Скрипін.

 

Ольга Цибульська – переможниця першого сезону «Фабрики зірок». Останніми роками вела розважальні програми на Новому.

 

Андрій Шабанов – генеральний продюсер «Просто Ради.О».

 

«Телекритика»

Україні – українську книжку і гроші на поповнення фондів бібліотек

У Тернопільському прес-клубі відбувся семінар з соціальними партнерами обласної служби зайнятості на тему: «Відновлення престижу робітничих професій»