«Фронт Змін» Тернопілля закликає долучитися до спільної молитви за загиблих у роки Другої світової війни

Поділитися

22 червня виповнюється 70 років із того часу, відколи для мільйонів українців розпочалася найстрашніша війна. „Ми, жителі України, незалежно від регіону проживання, віросповідання й переконань, є онуками, правнуками і праправнуками тих восьми мільйонів українців, які загинули на цій війні. Нам слід пам’ятати, про ті величезні втрати, яких зазнала Україна, тому ми просто зобов’язані сотворити полеглим на фронтах Другої світової війни Вічну пам’ять”, — сказала під час прес-конференції голова Тернопільської обласної організації політичної партії „Фронт Змін” Любов Гринчишин.

„Навіть через сімдесят років рани війни залишаються незагоєними. Саме тому дуже важливо, згадуючи війну, говорити не тільки про подвиг, а й про трагедію сімей. Говорити про це, не завдаючи болю іншим. Єдиний шлях — це спільна молитва, до якої наша політична сила запрошує представників усіх українських церков”, — наголосила Любов Гринчишин.

Заступник голови Тернопільської обласної організації „Фронту Змін” Юрій Юрик нагадав присутнім, що лідер партії Арсеній Яценюк звернувся до голів усіх конфесій України, представників усіх релігій із пропозицією провести 22 червня спільну поминальну молитву за всіх українців, які полягли в боях у роки Другої світової війни, а також від голоду та репресій. Він повідомив, що 20 червня на сесії Тернопільської міської ради депутати від „Фронту Змін” звернуться до депутатського корпусу з пропозицією підтримати ініціативу партії.

„22 червня о 12 годині ми закликаємо всіх прийти до парку Слави без партійної символіки, щоб разом із представниками різних релігійних конфесій помолитися за тих, хто поклав свою голову за нашу волю”, — повідомив Юрій Юрик.

Політична партія «Фронт Змін» закликає не дозволити нікому топтатися на кістках загиблих і розривати країну. „Ми проситимемо в Бога за наших загиблих, проситимемо миру для України і примирення для українців”, — підсумувала Любов Гринчишин.

Ця акція в Тернополі буде частиною загальноукраїнської молитви, яка цього дня виголошуватиметься по всій Україні.

22 червня, 12:00, парк Слави

Першоієрарх УАПЦ освятив чудотворне джерело

На підмогу у вчиненні крадіжки зловмисник взяв неповнолітніх