Кайду поставили на лижі

Поділитися

На навчально-спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону у селі Підгороднє Тернопільського району відбулися звітно-виборні збори Тернопільського обласного осередку Федерації біатлону України. Заслухавши звіт старшого тренера збірної області з біатлону Ігоря Починка, члени Федерації визнали роботу осередку задовільною. Про позитивні сторони діяльності Федерації говорили учасники зібрання: начальник управління з питань фізичної культури та спорту Ігор Побер та інші.  Ігор Починок висунув на голову Тернопільського обласного осередку Федерації біатлону кандидатуру Олексія Кайди. Члени Федерації підтримали пропозицію одноголосно.

Звертаючись до учасників зборів, Олексій Кайда подякував їм за довіру. Він розповів спортсменам про зустріч із головою Державної служби молоді та спорту України Равілем Сафіулліним та Володимиром Бринзаком – першим віце-президентом Національного олімпійського комітету України, президентом Федерації біатлону України, поінформував їх, що передав клопотання про включення спортивних об’єктів Тернопільщини до переліку баз, які будуть задіяні для підготовки олімпійців 2014-2022 років та про те, що вже замовлено дві лазерні установки для бази. Також голова обласної ради повідомив про залучення спонсорських коштів до здійснення ремонтних робіт на базі – переобладнання душових та харчоблоків, заміна вікон з використанням енергозберігаючих технологій.

«Наші біатлоністи досягали й досягають переможних вершин попри складні побутові умови та відсутність гідної тренувальної бази. Тож наш обов’язок забезпечити їм належні умови. Переконаний, що у такому разі спортивні досягнення тернопільських біатлоністів будуть ще більш вражаючими, – сказав голова обласної ради, новообраний голова Тернопільського обласного осередку Федерації біатлону України Олексій Кайда.

Нагадаємо: обласна рада виділила кошти (260 тис. грн.) на ремонт та реконструкцію бази. Роботи вже розпочалися. До початку липня основні обсяги робіт мають бути виконані.

У селі екс-голови облради профорієнтували учнів

Народний депутат Василь Деревляний вважає губернатора Тернопільщини “бригадиром”