З начальником управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександром Смиком для «Про все» було поспілкуватись  за честь. Чому? Подивіться відео. А якщо казати лаконічно: авторитетний в мистецьких колах, поет і бард Олександр Смик не загубився в команді міського голови Сергія Надала. Більше того, Смик став знаковою фігурою у міськраді. До приходу цього емоційного чоловіка, чиновники управління культури  займались тим, що носили мікрофони за мерами. А Смик виявився з хребтом, зі своїм баченням, з яким не лише вдало вписався, але й потужно підсилив «свободівську» команду. Від його присутності у владних коридорах мерії Тернопіль точно не втратить.

З призначенням Олександра Смика на посаду, чимало скептиків говорили, що місто втратить талановиту особистість. На диво, Смик залишився собою. У розмові з «Про все» відверто розповів як йому працюється у міській раді і в «свободівській» команді зокрема, скільки коштує патронат Сергія Надала і як він бачить і розуміє справу Луценка.


5 comments

 1. НеПоет

  смик і правда – це слова антоніми….хто його знає – той підтвердить. це двулічна особа, причому безхребетна…тільки дивиться де б щось потягнути….з нього такий керівник як з гімна куля….

 2. tanya

  Борис! Дякую за це інтерв’ю. Найправдивіше в останній частині.

 3. ppp

  Смик – кращий у міській раді…цікаво, коли свободівців жаба задусить..

 4. Оля

  Дуже талановита людина..хоч з ним не знайома особисто..але те, що він каже і робить – вражає

 5. Юра

  Єдина людина в команді мера, що знаходиться на своєму місці.

Напишіть відгук