«Про все» приємно здивована оперативністю обласної  та міської рад щодо надання декларацій про доходи їхніх перших осіб. В облдержадміністрації поки затримка через відсутність голови ОДА Хоптяна в області. Але кажуть, що проблем не буде.

Ознайомившись з копією декларації про доходи за 2010 рік першого заступника голови Тернопільської обласної ради Сергія Тарашевського, ми помітили ряд цікавих моментів. Зокрема, заробітна плата Сергія Олександровича в рази відрізняється від зарплатні Олексія Кайди. Як ми писали, зарплата голови облради торік становила понад 80 тисяч гривень. У Тарашевського – лише 17,9 тисяч гривень. З чим це пов’язано – спробуємо запитати в Сергія Олександровича при нагоді. Як і у просто заступника голови облради Олега Боберського. Пан Олег у 2010 році заробив більше голови облради! Його зарплата становила понад 122 тисячі гривень на рік. Відомо, що Олег Боберський перейшов в облраду з посади першого заступника голови Тернопільської райдержадміністрації.

Щодо усіх заробітків пана Тарашевського, то вони сягнули у 2010 році лише 38 «з хвостиком» тисяч гривень. Найцікавіше те, що 20 тисяч гривень перший заступник отримав у якості матеріальної допомоги. Думаємо, це питання також зацікавить громадськість.

Заробіток членів сім’ї Тарашевських в рази перевищує зарплатню глави сімейства. Загальний заробіток становить – понад чверть мільйона гривень! З них 224 тисячі гривень – дохід від підприємницької діяльності. Заробітна плата, напевно дружини, становить майже 34 тисячі гривень. Навіть ця заробітна плата майже в двічі перевищує зарплатню пана Тарашевського.

Перший заступник голови облради мешкає з дружиною та двома дочками і сином. У їхньому розпорядженні є квартира майже у сто квадратів, садовий будинок майже на понад дві тисячі квадратів, скромний житловий будинок на 44 квадратних метри. Має пан Сергій також земельну ділянку розміром 17 тисяч 859 метрів квадратних. У членів сім’ї  є ще одна квартира на 36 квадратних метрів.

Не менше вражають розміри внесків до статутних фондів підприємств. Перший заступник такого добра має на 16 з половиною мільйонів гривень. Члени його сім’ї мають навіть не на тисячу гривень придбаних цінних паперів.

В одному з розділів декларації йдеться про утримання житла. Так от, Сергій Тарашевський заплатив трохи менше двох з половиною тисяч гривень на утримання майна. А от члени його родини розкошелились  у майже 5 разів більше. Майже 4 тисячі гривень перший заступник заплатив у 2010 році за договором найму. А от на добровільне страхування пан Тарашевський витратив майже усю зарплату – 17,5 тисяч гривень. Щодо техніки- то  за декларацією Тарашевські ходять пішки. Не має у них ні авто, ні мотоцикла ані трактора.

Напишіть відгук