Путін повинен публічно вибачитись перед українським народом

Поділитися

Заява Української партії

Геополітична ситуація на початку ХХІ-го століття досить непроста. Світ стрімко змінюється та переформатовується. Потрібна мужність робити кроки на зустріч один одному, витримка, політична воля визнавати помилки, а також відверті прорахунки.

Цілком можна зрозуміти, коли міфи про Другу світову війну творились радянською пропагандою про Олександра Матросова, чи Молоду гвардію, чи 28 панфіловців та багато інших. Авторами міфології радянської доби переважно виступали письменники або полкові агітатори.

Але, коли міфи створюються нашими сучасниками, та ще й високопосадовими особами сусідніх держав, це дуже небезпечно у будь-якому випадку.

Одним з таких міфотворців щодо України виступив прем’єр-міністр Росії Володимир Путін. Під час зустрічі зі своїми виборцями восени 2010 року, що транслювалася у прямому ефірі російського телебачення, він поставив під сумнів роль України у Другій світовій війні та її внесок у перемогу над фашизмом і нацизмом. І до цих пір не спростував свої слова!

Наведемо лише кілька аргументів.

Одразу після закінчення війни у 1945 році представники понад 50 країн зібрались, щоб утворити Організацію Об’єднаних Націй. Однією з країн засновників стала Україна. Таке право було надано країні як визнання внеску українського народу у загальну перемогу та посильний вклад у зміцнення миру у всьому світі.

Цікаво, як виглядала б тоді така заява з високої трибуни російського представника?!

В період між 20-ми та 40-ми роками минулого століття в Україні за наказами з Москви проводилась широкомасштабна індустріалізація країни. В результаті понад чверть виробничих потужностей СРСР знаходилось в межах від Львова до Донецька. Проводилась така індустріалізація і за рахунок колективізації. Українці тоді заплатили жахливу ціну. Слід пам’ятати, що коли в українських селах помирали люди, продовольчі угоди між СРСР і вже фашистською Німеччиною виконувались вчасно.

Як визнання посильного вкладу України у загальну перемогу свідчить той факт, що з дванадцяти міст, яким присвоєно звання місто-герой, чотири знаходиться саме в Україні: Одеса, Київ, Севастополь, Керч. Присвоювалися такі високі звання містам мешканці яких, тобто цивільне населення, проявили героїзм та відвагу при обороні.

Лише цих кількох прикладів достатньо, аби зрозуміти мешканцю будь-якого куточка Землі, наскільки трагічними були для українців події Другої світової війни та їхній вклад у загальну перемогу.

Вважаємо, що прем’єр-міністр Росії має публічно спростувати свою заяву та вибачитись перед українським народом.

Політична Рада Української партії

Прес-служба Української партії

067-268-70-08, 067-36-77-901

Терміново потрібні прикордонники за контрактом

На хабарах попалися викладач університету та заступник головного лікаря