о кінця літа 2011 року трансляцію мовлення радіостанції «Луцьк» керівництво Волинської обласної телерадіокомпанії планує запустити в мережу інтернет.

 

Про це повідомила генеральний директор ВОДТРК Ольга Куліш.

За словами Куліш, це не єдина реформа, що очікує радіо.

Зокрема, за рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення змінюється формат мовлення з інформаційно-культурологічного на інформаційно-розважальний, і, відповідно, збільшується обсяг розважально-музичних програм, повідомляє http://www.volynnews.com

«Ми змінили формат. Був інформаційно-культорологічний, став інформаційно-розважальний. Це сталося не за рахунок зменшення культурологічних передач, їх як було на добу чотири години, так і залишилося, а за рахунок збільшення розважально-музичних передач, тобто передач з підбіркою музичних творів», – каже Куліш.

Тобто відтепер кількість так званих «голих концертів» зменшилася на дві години. Водночас кількість програм, де присутній інтерактив з читачами, розважальні передачі, ігри, спілкування нині становитиме 5,5 година добу.

Інформаційно-аналітичного та публіцистичного мовлення залишається сім годин на добу. Куліш також повідомила, що на радіо вводиться польське мовлення – щодня з 22 до 23 години. Решта годин – виключно національний продукт.

 

Чотири години залишається для культурно-митецьких програм. «Голих концертів», коли в ефірі звучить суто музика, залишається одна година. Також по одній годині на радіо виділятимуть для культурно-просвітницьких та дитячих програм. Ще чотири години відводиться для реклами, анонсів, «перебивок».

«Те, що ми збільшуємо кількість авторського ведення в наших передачах розважальних і музичних, я думаю, позитивно вплине, бо спілкування з живою людиною завжди позитивно впливає на читачів. Ми завжди в такому випадку можемо оперативно реагувати на їхні повідомлення та запити, робити передачі під слухачів, враховуючи їх вподобання», – каже Куліш.

«Сподіваємося розширити аудиторію, аби радіо було цікаве не лише молоді, а й для випускників вузів, середнього покоління, адже буде збільшена кількість програм, над якими потрібно думати», – коментує генеральний директор.

 

Водночас, за словами Куліш, радіо відмовилося від низького діапазону частот. Така новація на деякий час «відріже» від трансляції радіостанцій ВОДТРК Ковель, адже там передачі можна було почути на хвилі 68,48 мГц.

Оскільки такі хвилі «ловлять» лише старі радянські приймачі, то аудиторія, що слухала радіо на низьких частотах, була невелика. Відтепер радіо подаватиме заявку на можливість трансляції на частотах формату FM.

Напишіть відгук