Тролейбус №5 відтепер заїжджатиме і на ринок

Поділитися


З 21 червня тролейбусний маршрут №5 («вул. Миру – вул. Київська – вул. Л. Українка») у години «пік» їздитиме через ринок. Таким маршрутом курсуватиме вісім тролейбусів.

– Відповідні зміни сталися на прохання тернополян, – повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх. – Пасажири, особливо пільгові категорії, неодноразово зверталися до нас, щоб з’єднати Східний масив та «Дружбу» з центральним ринком тролейбусним маршрутом. Ми пішли їм назустріч і з 21 червня з 8-ї години ранку і до 18-ої вечора тролейбусний маршрут №5 заїжджатиме на ринок.

Як розповіла начальник служби руху тролейбусного депо Наталя Балацька, тролейбусний маршрут №5 їздитиме з «Дружби» (вул. Миру) на ринок починаючи з 7.41 год., натоміть з 17.59 год. і до кінця зміни п’ятий маршрут проходитиме за звичним рухом через центр (вул. Руська), натомість зі «Східного» (вул. Л. України) на ринок тролейбус відправлятиметься починаючи з 8.26 год., а з 17.57 год. і далі курсуватиме за звичним маршрутом – через центр, кооперативний технікум на «Дружбу» повз ринок.

На разі змінений тролейбусний маршрут №5 обкатуватимуть до 27 червня. Якщо він знайде свого пасажира (за словами пані Балацької тролейбусники вже отримали кілька телефонних дзвінків від вдячних пасажирів), то відповідні зміни будуть продовжено і в подальшому.

Треба розрізняти громадську роботу і відпрацювання грантів

Народні депутати України Голуб та Царьков не тільки порушили законні вимоги ст. 20 Конституції України та Кримінального кодексу України щодо поваги до державної символіки, а також допустили висловлювання, які можуть розцінюватись як заклики до міжнаціональної ворожнечі