Валентин Хоптян розпорядився виділити 150 тис. грн. на проведення невідкладних робіт на зруйнованому будинку в с.Заруддя

Поділитися

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян підписав розпорядження про виділення з резервного фонду бюджету 150 тис. гривень для Зборівської районної державної адміністрації на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на зруйнованому житловому будинку в с. Заруддя Зборівського району.

Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації доручено забезпечити цільове використання виділених коштів.

Крім того, з метою оперативної ліквідації наслідків вибуху газу і проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт на зруйнованому 21 квітня 2011 року житловому будинку в с. Заруддя Зборівського району управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації виділено Зборівській районній державній адміністрації з обласного матеріального резерву шифер, у кількості 160 листів (300 м 2 ).

Нагадаємо, що голова облдержадміністрації Валентин Хоптян дав доручення відповідним службам та відомствам вивчити причини вибуху газу в будинку с.Заруддя Зборівського району та, за потреби, надати необхідну допомогу потерпілим.

Як повідомили в ГУ МВС в Тернопільській області, 21 квітня 2011 року в с.Заруддя Зборівського району стався вибух побутового газу в восьмиквартирному житловому будинку.

Внаслідок вибуху пошкоджено житловий будинок, повідомляє сайт ОДА.

На доручення голови облдержадміністрації сформовано робочу групу, до складу якої увійшли представники головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в області, правоохоронці, фахівці Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА.

Тролейбуси маршруту №5у Тернополі їздитимуть по новому

19 напрямків реформ оголошено на Тернопіллі