Заява ІНТБ до міліції з приводу перешкоджання діяльності журналістів телеканалу

Поділитися

 

Начальнику МВ УМВСУ в Тернопільській області

Полковнику А.Матрифайлу

Редакції ТРК «Смайл» (телеканалу ІНТБ)
вул.Київська, 2, м.Тернопіль

З А Я В А


Доводимо до вашого відома, що 31 травня близько 12 год. поблизу Тернопільського палацу спорту (бульвар Данила Галицького, 2) на знімальну групу телеканалу ІНТБ невідомі особи чинили тиск, погрожували та не давали проводити зйомку.
Розцінюємо це як тиск на журналістів та перешкоджання у здійсненні професійної діяльності.
Вважаємо, що такі дії осіб, які не назвалися, а лише зазначили, що тренуються там, прямо зв’язані з сюжетом, який телеканал подав в ефір 24 травня 2011 року (відео на диску додається).
Зокрема, під час відкриття боксерського рингу, журналісти телеканалу ІНТБ звернули увагу на те, що в приміщенні комунального закладу, невідомо на основі яких документів, з’явився спорт-бар. Про це в сюжеті говорив також і депутат міської ради член комісії з питань контролю за використанням комунального майна Т.Юрик. Міський голова, в свою чергу, зазначив, що спорт-бар розташований там тимчасово на момент урочистостей. Тому знімальна група отримала редакційне завдання перевірити чи продовжує свою роботу цей заклад громадського харчування.
Відзняти матеріал вдалося лише з другого разу (відео на диску додається) після дзвінка керівнику відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради Катерині Калуш. Чоловік з голим торсом – один з тих, хто перешкоджав в роботі знімальній групі.
У зв’язку з вищевикладеним, просимо належним чином прореагувати на ситуацію, що склалася, встановити винних в порушенні прав журналістів та притягнути їх до відповідальності у відповідності до статті 171 КК України.

«Укрзалізниця» має ввести цільову доплату на проїзд пільговикам»

Як часто телефонують до тернопільського фонду держмайна?