111
Круглий стіл “Презентація пакету проектів окремих положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль” відбудеться 18 липня о 11.00 год. в приміщенні арт-кафе «Коза», бульвар Шевченка 23.

На зустрічі буде презентовано та винесено на обговорення громадськості пакет положень, що забезпечать дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль. Адже усі положення, на які посилаються статті Статуту, поділяються на ті, що є невід`ємною частиною Статуту, та окремі положення, розробка та прийняття яких може здійснюватись вже після затвердження Статуту. Серед них положення: про мирні громадські акції в місті, про звітування міського голови, виконавчих органів, депутатських комісій та депутатів міської ради, про громадські слухання та багато ін.. Участь у проведенні круглого столу прийме менеджер програми «Посилення впливу громадянського суспільства» МФ «Відродження»  Олександра Горячева .

Активне обговорення громадськістю проекту положень до Статуту територіальної громади міста Тернопіль надасть можливість врахувати всі пропозиції до їх вдосконалення та виробити максимально ефективну модель їх реалізації в майбутньому.

Захід відбудеться у рамках проекту: «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» Міжнародного фонду «Відродження».

Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».

Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва на Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.

Серед пріоритетів ТМО «Нівроку»  також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Програма круглого столу: «Обговорення положень до Статуту територіальної громади міста Тернопіль» 14 березня 2011 р. (КП ЦДМІ ім..О.Довженка, пр..Злуки 45)

16:45 – 17:00Реєстрація учасників, акредитація ЗМІ
17:00 -17:10Відкриття круглого столу. Привітання від організаторів
17:10 -17:20Знайомство з учасниками круглого столу та порядком роботи
17:20 -17:40

17:40-17:50

Представлення пропозицій та рекомендацій громадськості щодо тексту Статуту територіальної громади міста Тернополя та окремих його положень.(В. Ханас, Творче молодіжне об’єднання «Нівроку»)

Представлення впровадження механізму соціального замовлення в місті на прикладі «Ярмарку молодіжних ініціатив».(А.Албул, Громадська організація «Адаптаційний чоловічий центр»)

17:50 -18:30Дискусія з питань організації розробки, прийняття і впровадження першої редакції пакету положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль. (учасники круглого столу)
18:30 -19:00Підбиття підсумків дискусії. Формулювання основних пропозицій, вироблених в ході круглого столу. (організатори круглого столу)
19:00 -19:45Обговорення пропозиції щодо активізації та координації дій зацікавлених представників громадськості. Кожному учаснику презентовано ком пакт диски з матеріалами розробки положень до Статуту та результатами соціологічного опитування серед експертів.
19:45Закриття круглого столу.

Учасники круглого столу – члени робочої групи по розробці Статуту, депутати міської та обласної ради, лідери громадських організацій, журналісти.

Модератор круглого столу – керівник проекту Творчого молодіжного об’єднання «Нівроку» Володимир Ханас.

 

Проект «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» реалізується ТМО «Нівроку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.