111

Начальник залізничної станції Тернопіль Михайло Жуков розповів в ексклюзивному інтерв’ю для «Про все», що лише за червень цього року мешканцями нашого міста куплено понад 73 тисячі квитків в південному напрямку: Крим, Херсон, Одеса – найпопулярніші пункти призначення. Незважаючи на економічну кризу, найбільшою популярністю користуються квитки в купейних вагонах. Звичайно, є й ажіотаж на придбання квитків , особливо у зворотному напрямі. Сьогодні каси нашого вокзалу продають білети на 19 серпня!
Щодо приміських перевезень, то Михайло Парфенійович поскаржився на велику кількість пільговиків, які у 5 разів перевищують кількість пасажирів, що платять за квитки. Тому не дивно, що залізничникам доволі складно виконувати план, який за останній період досягнув відмітки лише 92%.
Щодо ЄВРО-2012, то тернопільський вокзал готується повним ходом. Заплановано провести ремонти, оновити електронне табло, відрегулювати необхідну кількість поїздів, щоб вболівальники могли вчасно потрапити на футбольні матчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.