111

Тернопільською транспортною прокуратурою здійснюється нагляд за кримінальною справою, порушеною за фактом відкритого викрадення чужого майна (розбою), вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Дослідчою перевіркою встановлено, що близько 20-ої години 34-річний та 25-річний жителі одного із сіл Тернопільського району прийшли на територію лісосмуги по вул.. Текстильній міста Тернополя, що простягається паралельно залізничній колії перегону Тернопіль-Шляхтинці, щоб відпочити у компанії невстановлених на даний час чоловіків.

Молодики пробули у лісосмузі залізниці близько півгодини, після чого вирішили повернутися додому. Прямуючи по грунтовій дорозі, вони побачили, що їм назустріч йдуть юнак із дівчиною. Зрівнявшись з останніми, один із нападників накинувся з кулаками на юнака та, наносячи йому удари в різні частини тіла, спершу повалив жертву на землю, а далі із застосуванням ножа пригрозив розправою, якщо той не віддасть всі цінні речі. Наляканий 20-річний юнак, боячись за своє життя та життя своєї подруги, витяг всі особисті речі із кишень. У той ж час інший нападник зловив дівчину за руку та, пригрозивши їй фізичною розправою, наказав віддати всі особисті речі та гроші, на що остання погодилася.

У результаті, того вечора зловмисники розжилися на два мобільні телефони, 150 грн., а також прихопили з собою рюкзак та жіночу сумочку. І перш ніж скритися з місця вчинення злочину, нападники наказали потерпілим мовчати. Останні заявили про злочин в міліцію.

У ході перевірки виявилося, що обидва нападники вже притягувалися до кримінальної відповідальності за розбій. На даний час вони ніде не працюють, а відтак – не мають постійного заробітку.

26 липня 2011 року правоохоронці порушили кримінальну справу стосовно зловмисників за ч.2 ст. 187 Кримінального кодексу України, а 29 липня – їх арештовано. Триває слідство, повыдомили “Про все” у прес-службы прокуратури області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.