Трансляція позитивного пропагандистського фільму про «свободівця»-мера Тернополя Сергія Надала на 5 каналі коштувала 11 тисяч доларів

Поділитися

Про це «Про все» розповів у телефонній бесіді колишній міський голова Тернополя Роман Заставний. А поспілкуватись з Романом Йосиповичем ми вирішили після його участі у скандальній програмі на телеканалі ЗІК.
-Романе Йосиповичу, ви днями брали участь у доволі резонансній передачі на телеканалі ЗІК
-Так.
-Скажіть, будь ласка, Ви проплачували створення цієї програми? В інтернет-просторі чимало дописувачів говорили про замовний характер телепередачі.
– Скажу відверто: я жодного разу до цього не бачив цієї передачі. Мені в понеділок запропонували взяли участь в ній. Я відмовив. Я вже втомився давати коментарі різнім телеканалам, бо вони потім перекручують, маю наввазі, виривають фрази з контексту і вони набувають зовсім іншого змістовного навантаження. У вівторок мені зателефонували зі Львова повторно. Журналіст сказав, що без моєї участі програми буде односторонньою. І пояснили чому: коли у керівництва нинішньої мерії брали коментарі, то вони все «валять» на когось, зокрема й на попередників, тобто на мене і мою команду. Тобто, якщо ми не приїхали б , то Сергій Надал зробить винним у всіх мислимих і не мислимих бідах і гріхах. А якщо ми будемо у студії, то зможемо коментувати слова діючого мера Тернополя.
– Логічно.
– Тому у вівторок я дав свою згоду. Хоча це так мені набридло. Одним з моїх аргументів було, щоб їхня критична передача не виглядала мною замовлена. На що мені сказали, що програму ще місяць тому знімали, Сергій Віталійович радо взяв в ній участь. Показав усе, розповів.
– А на Вашу думку, чи була ця програма об’єктивною?
– Я не хочу це коментувати. Я розумію, що журналісти обрали собі один з напрямків. Зізнаюсь, що я особисто не був готовий до такого формату. Там же розглядались більш особистісні речі. Як буде проходити програма детально мені розповіли лише у Львові в студії. Їм цікаво було, що державний службовець високого рангу, який все життя пропрацював на держслужбі і має такі статки. Для мене це питання не стояло. Я б особисто не хотів «ритися» в брудній білизні. Для мене такий формат передачі був трохи некоректним. Я думав, що більше будемо говорити в студії про господарку, про виконання бюджету, що вдалось зробити, а що ні, чому певні галузі не фінансуються на 100%. От про це говорити предметно я готовий. Можу сказати єдине: з цієї передачі кожен нехай робить висновки сам.
– Читачі «Про все» пишуть, що це була найкритичніша передача про діючого мера. Адже все місто раніше бачило «вилизаний» фільм про діяльність «свободівців» на 5 каналі, програму на телеканалі «Ера»… Навіть не експерти, а пересічні тернополяни казали, що це пропагандистський матеріал, який нагадує радянські часи, що партія наш «рулєвой». Єдине, що тепер не комуністи в Тернополі при владі, а «свободівці»…
– Я перепрошую, але давайте говорити об’єктивно. І я, і ви, і будь-кого спитати, скаже, що це явно замовні матеріали. Навіть можу сказати із своїх джерел, що трансляція фільму на 5 каналі коштувала 11 тисяч доларів.

Камери схову в тернопільських супермаркетах – небезпечні

У Тернополі нова “стильна” вулиця