У Тернополі відкриється магазин «Метро база»

Поділитися

Магазин «МЕТРО база» відкриють у Тернополі 17 серпня, о 16-й год. на вул. 15 квітня, 6. Почесним гостем на відкритті буде міський голова Сергій Надал. У цей же день очільник міста Тернополя зустрінеться з головним директором «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Жако Буленом для ознайомлення з презентацією нового проекту компанії та обговорення у комплексі усіх питань, пов’язаних з його реалізацією і спільною співпрацею.

«Зараз актуальною є проблема безробіття по всій Україні. Ми намагаємося зробити все від нас залежне, щоб покращити ситуацію з працевлаштуванням у Тернополі і забезпечити людям доступне житло, продукти харчування та товари першої необхідності. Відкриття нового магазину в Тернополі створить нові робочі місця для тернополян. Крім того, реалізація у місті нових проектів принесе нам додаткові інвестиції для розвитку Тернополя», – зазначив міський голова Сергій Надал.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є структурним підрозділом всесвітньо відомого акціонерного товариства «МЕТРО ГРУП». За вісім років своєї діяльності товариство побудувало 28 магазинів у 20 містах України, інвестувало в економіку понад 470 млн. євро та створило більше семи тисяч високооплачуваних робочих місць.

На весіллі у с.Великий Говилів Теребовлянського району було близько 120 осіб. Отруїлось – 22

Що контролює в області губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян?