Заробляючи на торгівлі наркотиками, батько взяв до спілки рідного сина


Троє молодших дітей, що мешкали з матір’ю у відокремленій частині будинку, на щастя, не стали свідками організації наркобізнесу, яким всерйоз зайнявся їхній годувальник, а от найстарший 17-річний син з легкої татової руки став на стезю криміналу. 
Співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління за зберігання та реалізацію наркотиків затримали двох жителів села Нараїв Бережанського району – раніше судимого батька та його сина.
Життя подарувало 41-річному нараївчанину багатодітну родину. На вихованні обоє з дружиною мали четверо дітей. Та сім‘я стала розвалюватися через батьківську пристрасть до легких заробітків. Спочатку відсидів три роки за вчинення крадіжки, відтак, два з половиною – за зберігання та збут наркотиків.
2004 року доля подарувала шанс виправити власне життя. Чоловік начебто хапнувся за надану можливість, але ж чесна праця легкою не буває. Заробітки в Росії не сподобалися, тому повернувся до рідного села. Розділив з дружиною помешкання, покликав до себе жити найстаршого сина і став шукати легких грошей.
Літня пора сама підказала, де можна заробити. Городи тих людей, котрі знехтували застереженнями міліціонерів щодо посівів нарковмісного маку, й стали місцем збагачення. На макову соломку постійно знаходив покупців. Днями домовився, що йому щедро заплатять за велику партію. Без вагань залучив до заготівлі наркосировини сина.
На день оборудки родичі назбирали, насушили та подрібнили майже дев’ять кілограмів макової соломки. Та сподівання великих грошей змінилося розчаруванням і усвідомленням, що кримінальна відповідальність знову чекає на батька. Назавжди зіпсоване життя юнака.
Проти затриманих міліціонери порушили кримінальну справу. Проводиться розслідування.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Газета «RIA плюс» зареєстрована на вулиці… Радянській

Як депутатів Лановецької районної ради “готують” до сесії…