5 років отримав працівник колонії, який збував наркотики засудженим

Поділитися

До реальної міри покарання засуджено молодшого інспектора відділу нагляду безпеки Копичинецької ВК-112, якого у серпні 2008 року затримали при спробі пронести наркотики та інші психотропні речовини в охоронювану зону.

Кримінальну справу стосовно молодшого інспектора-сержанта внутрішньої служби, якого затримали на контрольно-пропускному пункті колонії з наркотиками в одязі, порушено Тернопільською спецпрокуратурою ще 11 серпня 2008 року.
У листопаді 2008 року, допоки кримінальна справа по обвинуваченню колишнього працівника колонії за ст. 365 та 307 КК України перебувала на розгляді у Гусятинському районному суді, обвинувачений спробував утекти від покарання за скоєний злочин. Тривалий час він перебував за кордоном. Однак, у 2010 році його затримали у Росії та повернули до України. Нещодавно Гусятинський районний суд виніс обвинувальний вирок, за яким засудив колишнього інспектора виправної установи до реальної міри покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна. За вироком судом його позбавлено спеціального звання та права обіймати посади у правоохоронних органах, стоком на 3 роки. Вирок вступив у законну силу.

прокурор з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах
Руслан Райчиба

В Тернополі держчастку в ТзОВ “СП “Керамік” виставили на конкурс – початкова ціна 409 тисяч

На Фестивалі свинини в Миргороді одночасно з’їдять 50 свиней