Аеропорт «Тернопіль» віддадуть в оренду, бо Коломойський не зважає на піар свободівців

Поділитися

26 вересня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач та першийзаступник голови облради Сергія Тарашевськогопровели засідання робочої групи з вивчення питання щодо можливості передачі в оренду цілісного майнового комплексу Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс». Нагадаємо, що на дострокових виборах до Тернопільської облради “свободівці” обіцяли відродити роботу аеропорту. Натомість лише  покатали зади у літаку. Єдиний рейс оформили як відредження для працівників “білого дому”.

Перед нарадою, журналіст “Про все” мав можливість почути коментар учасників засідання. Мовляв, розвиток тернопільського летовища приторможує дніпропетровський бізнесмен Ігор Коломойський. Мовляв, він зробив ставку на івано-франківське летовище, щоб розбудувати нормально свій проект – “Буковель”. Щоб запрацював тернопільський аеропорт, треба домовлятись з ним. Адже усі повітряні комерційні авіарейси контролюються його фінансовою групою. Тому, скільки б Головач з Тарашевським не засідали, а депутати облради спільно з губернатором приймали програм по відродженню летовища, нічого з цього не вийде, бо рішення приймається не в Тернополі.

Під час засідання начальник головного управління розвитку інфраструктури ОДА Тарас Борук та директор ТОКП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» Олег Стефанський інформували присутніх про проведену роботу щодо збереження та виведення підприємства з кризового стану.

Розглядалися також економічні та організаційно-правові положення конкурсних умов передачі в оренду цілісного майнового комплексу ТОКП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс». Під час обговорення питання щодо доцільності та умов передачі в оренду аеропорту особливо наголошувалося на незмінності профілю підприємства, повідомляє сайт ОДА.

За результатами наради буде підготовлено проект договору оренди цілісного майнового комплексу аеропорту “Тернопіль”, який буде подано на розгляд комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності.

Як студенти ТНЕУ замками Львівщини мандрували

Родинне свято «Соломіїн вересень»