111

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян переконаний, що Тернопільщина виконає обіцянку дану  Главі держави і збере рекордний урожай.

Про це керівник області заявив під час наради з головами районних державних адміністрацій, яка відбулася 12 вересня у Тернополі.

Нагадаємо, що 19 липня, під час зустрічі у Криму з Президентом України Віктором Януковичем, голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян повідомив, що цьогорічний урожай в області має скласти 1,5 мільйона тонн зернових.

Як повідомили в головному управлінні агропромислового розвитку ТОДА, за підсумками збору ранніх зернових та зернобобових культур валовий збір зерна в області склав 1,264 млн. тонн.

Зараз господарства краю розпочали збір пізніх культур. Кукурудзу на зерно планується зібрати з 109 тис. гектарів. Також триває збір гречки, під яку відведено 11,85 тис. гектарів посівних площ.

«Взяті на себе зобов’язання щодо збору зернових – виконаємо», – наголошує голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

При цьому він підкреслив, що цього року Тернопільщина планує зібрати рекордний урожай з часу заснування області, повідомляє сайт ОДА.

А на Вашу думку, чим займається губернатор Хоптян: маніпулятивною статистикою чи відроджує комуністичну методику ?

2 comments

  1. ольга володимирівна

    На мою думку губернатор працює так – як ніхто до нього і не старався. Може не все виходить, але це вже інше питання.Це думка простих людей, а не брехливих чиновників.

    1. sorcerer

      На думку аграріїв Хоптян як і Азаров_і_Ко пускає мильні бульбашки. Ви ж не знаєте що с/г виробники зі своєю продукцією зараз в прольоті. Весною уряд на весь рот кричав що допоможе аграріям реалізувати рекордний урожай а зараз той самий Хоптян і Ко обернулись спиною до людей. Нехай не пе***ть що у нас все прекрасно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.