Інфотурцентр підбив підсумки акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі!»

Поділитися

В Українському домі «Перемога» відбулося урочисте відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні. В рамках заходу Олексій Кайда нагородив грамотами Тернопільської обласної ради кращих представників туристичної сфери та осіб, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток туризму на Тернопіллі.

«Свою політику в сфері туризму Тернопільська обласна рада реалізовує через комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр». Таких  комунальних підприємств в Україні є мало. За досвідом роботи нашого підприємства звертаються уже обласні ради інших регіонів. ІНФОТУРЦЕНТР за рік роботи зробив чимало: реалізовується проект “Туритисно-рекреаційний кластер “Дністровський каньйон”,  проведено три прес-тури туристичними перлинами Тернопільщини для регіональних та всеукраїнських ЗМІ, створено та видається журнал «Ternotravel».  Спільно з ІНФОТУРЦЕНТРОм проводяться різні цікаві акції, приміром, марафон “Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки!», підсумки якої ми підбиваємо сьогодні разом з ІНФОРТУРЦЕНТРОМ та проектом  «Туристичні марки України». Тернопільська обласна рада робить багато для того, аби в Україні Тернопільщина не асоціювалася із так званим депресивним регіоном, а потужним туристичним об’єктом, який вартий того, щоб краєм подорожували і тернополяни, і мешканці інших областей, і гості з-за кордону, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

Він також додав, що у справі популяризації Тернопільщини як туристичного регіону багато докладаються і представники туристичної сфери, і журналісти.

Голова обласної ради за сприяння розвитку  туризму та видання першого спеціалізованого регіонального туристичного журналу «TernoTRAVEL» вручив грамоту колективу комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр».

Грамотами обласної ради також відзначено: Олександра Смика,  автора проекту «Тернопілля – духовний центр українства», – за вагомий внесок у популяризацію туристичного потенціалу Тернопільщини; Віру Матковську, власницю приватної колекції «Борщівська вишивка», – за значний вклад у збереження національних традицій та відродження борщівської вишивки; Оксану Габруську, редактор програми «Провінційні вісті» телеканалу ТВ-4, – за ваговим особистий внесок у популяризацію туристичної Тернопільщини та за цикл  краєзнавчих сюжетів; Ольгу Заставецьку, завідувача кафедри географії України та туризму ТНПУ ім.В.Гнатюка, – за вагомий внесок з підготовки фахівців туристичної галузі, Назара Яворського, начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради – за особистий внесок у розвиток туризму на Тернопіллі, та інші земляки, вклад яких у розвиток туризму високо оцінила влада краю. Відзнаки отримали й інші земляки, вклад яких у розвиток туризму високо оцінила влада краю.

Під час проведення святкування відбулося урочисте відзначення переможців  акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки!».

«Коли 1 травня ми оголосили про акцію-марафон «Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки», то не очікували такої уваги до неї. Майже кожного дня нам телефонували учасники і повідомляли про нові й нові марки. Серед учасників акції були і туристи із-за кордону. Наприклад, пан Олег Зайка із Москви назбирав аж 8 туристичних марок Тернопілля! Загалом у акції взяло участь 37 учасників», – повідомила директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар.

Призерами  акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі! Колекціонуй туристичні марки» стали: Оксана Сінькевич – 41 марка; (м.Тернопіль), Витягловський Володимир – 26 марок (м.Львів), Кацай Вікторія – 18 марок (м.Харків). Переможці акції отримали цінні призи, серед яких головний приз – сучасна цифрова фотокамера Nicon від партнера акції магазину-салону «Орбіта». Призери акції отримали косметичні набори Avon від ТРЦ «Атріум». А харків’янка Вікторія Кацай  – сертифікат на фотосесію в українському стилі  від тернопільського фотографа Юлії Версти.

Відзначення завершилося смачною кавою від кав’ярні «Золотий дукат» та  «туристичним тортом» від Кондитерського дому «Блажевських».

 

Відбудеться робоча зустріч з проблематики дотримання прав громадян та інтересів територіальних громад у сфері використання природних ресурсів

Книгарня «Є» та видавництво «Грані-Т» запрошують Вас на майстер-клас з книжкової ілюстрації, який проводитиме тернопільська художниця Яна Гавриш