Відбудеться робоча зустріч з проблематики дотримання прав громадян та інтересів територіальних громад у сфері використання природних ресурсів

Поділитися

27 вересня об11 годині в малій залі засідань Тернопільської обласної ради (к.531) відбудеться робоча зустріч з проблематики дотримання прав громадян та інтересів територіальних громад у сфері використання природних ресурсів.

Ініціаторами зустрічі є громадські організації ЕГО «Зелений світ», Гельсінська ініціатива-ХХ1 та громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у Тернополі. ГО вважають, що у сфері природокористування на Тернопіллі впродовж багатьох років накопичувалися складні проблеми. Найболючіші з них: порушення громадських та державних інтересів у процесі приватизації земель, протиправна розробка корисних копалин, самовільні рубки лісу, розорювання земель прибережних захисних смуг річок, скидання у них неочищених стоків, порушення прав громадян на користування водоймами, що передані в оренду тощо.

До участі у робочій зустрічі запрошено представників органів місцевого самоврядування та виконавчої гілки влади, державних управлінь, природоохоронних органів, наукових установ, громадських організацій, преси.

Після завершення робочої зустрічі представники Тернопільської обласної ради та громадських організацій дадуть пресову конференцію для місцевих ЗМІ.

Початок – о 12.30 (к. 531).

У Тернополі відбулося засідання обласного Комітету опору диктатурі

Інфотурцентр підбив підсумки акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі!»