Єпископ Нестор благослови першокурсників Тернополя

Поділитися

1 вересня 2011 року у всіх вищих навчальних закладах м.Тернополя відбулися урочистості присвяченні посвяті першокурсників у студенти. На запрошення ректора Тернопільського національного економічного університету д.е.н. проф. Сергія Ілліча Юрія участь у святкових заходах взяв преосвященнійший Нестор, єпископ Тернопільський і Бучацький.

Єпископа Нестора супроводжував секретар єпархії прот. Олексій Головацький.
Урочисту церемонію розпочав ректор ТНЕУ д.е.н. проф. С.І.Юрій котрий привітав новобранців у стінах університету та наголосив, що на них покладено велике завдання – змінити економічну ситуацію країни.Після урочистої частини на добру долю першокурсників благословив єпископ Нестор та закликав на всіх Боже благословення.

На святкових заходах приурочених посвяті першокурсників у студенти був присутній голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.
Цього ж дня, на запрошення директора Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу В.М.Мулярчука владика Нестор відвідав урочистості у цьому навчальному закладі.
Його Преосвященство супроводжував секретар єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Руслан Притула. Преосвященнійший владика у співслужінні єпископа Тернопільського і Червоногородського Мстислава (УАПЦ) благословили першокурсників на новий навчальний рік.
Максим ГЕРАСИМЮК

прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії

«Обрізаний» ювілей Франка

Народний депутат України Орест Муц привітав з Днем знань студентів та викладачів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу