111

Уже вдруге на сесію Кременецької міської ради виноситься питання про ліквідацію  місцевої пожежної частини, яка розташована у місті та обслуговує частину міста зі сторони Тернополя і навколо прилеглі села. Також ведеться мова про звільнення працівників, які обслуговують дану частину, повідомили “Про все” у прес-службі Фронту змін

Як аргумент, для закриття пожежної частини влада міста наводить те, що у місцевому бюджеті немає коштів на її обслуговування. Керівництво району також не йде на контакт, тож, з їхніх слів, висновок один — пожежну частину потрібно закрити. Як заявив відповідальний чиновник міської ради: «Або ми (штатні працівники міської ради) будемо отримувати заробітну плату, або пожежники…». Ці слова ще більше збентежили «фронтовиків».

Депутат міської ради від «Фронту Змін» Олександр Паляниця наголосив: «Ця пожежна частина вкрай необхідна.Тому ми пропонуємо міському голові не робити поспішних висновків, а свої зусилля спрямувати на винайдення коштів для утримання пожежної частини».

Уже вдруге депутатами фракції «Фронту Змін» відвойовано пожежну частину, оскільки рішення про її ліквідацію за браком голосів не було прийняте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.