111

Депутати Кременецької районної та міської рад взяли участь у святі Першого дзвоника, привітавши вчителів, учнів та батьків навчальних закладів та шкіл району.

На святі у Кременецькому професійному ліцеї був присутній депутат районної ради Андрій Твердохліб. У вітальному слові він зазначив: «Початок нового навчального року традиційно став всенародним святом, що символізує прагнення кожного громадянина досягти вершин знань, професійної майстерності, гармонійного розвитку особистості. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Усім, хто в цей День прийшов до ліцею здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо нашим дорогим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!» – сказав він.

Андрій Твердохліб наголосив, що наша країна потребує освічених, високоморальних, патріотичних і духовно багатих особистостей. Від цього великою мірою залежить утвердження України у світовому співтоваристві як держави з високим рівнем морального розвитку, демократії і правосвідомості.

«Шановні педагоги, ви заслужили найвищої пошани і любові, бо робите все, аби молоде покоління, майбутні громадяни держави стали справжніми людьми – мудрими, працьовитими, чесними», — звернувся депутат до педагогів.

На згадку про цей день Андрій Твердохліб подарував учням ліцею комп’ютер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.