111

Унікальне свято для педагогів Тернополя організувало міські управління освіти та культури. Змістовно, цікаво, святко і неповторно вшанувала влада освітян міста з нагоди їх професійного свята. Тандем Сергій Надал – Олександр Смик зробили неймовірний фурор в середовищі освітян.


“Такого душевного святкування у нас ще не було за всі роки Незалежності”,- розповіла журналісту “Про все” літня вчителька однієї із шкіл. Фамілії свої не скажу, як і школи. А то скажуть колеги, що “перефарбувалась”. На останніх  виборах я не голосувала ні за Надала, ні за “Свободу”. Тепер бачу, що помилялась,- зі сльозами на очах говорила жінка.

Педагог була зворушена, як і сотня її колег, чуйним ставленням мера, який у виступі “на пальцях” пояснив, чому освітянська галузь бідує. Бракує 16 мільйонів гривень на елементарні потреби. А уряд Азарова “вділив” аж 2 тисячі.

Олександр Смик порадував вчителів своєю творчістю та найрозкішнішим букетом.

Родзинкою свята став виступ співачки-барда з Дрогобича. Вона виконала чимало пісень Ліни Костенко та передала від неї особисте вітання.4 comments

  1. rewa

    Мама аж плака з радості, як прийшла додому з Перемоги. Казала, що вчителі вражені, наскільки можна зробити цікавою навіть коротку програму..Обласному управлінню можна було не приходити..У КОСТЮМІ І КРАСОВКАХ! А мінікорзина з квітів викликала кепкування..СМИК молодець! І заспівав і просту корзину з простенькими квітами..але яких розмірів…Цілий вечір слухав маму яка по телефону ділилась враженнями…потім дав подивитись цю замітку з відео, то нам до першої ночі телефонували, шукали..

  2. Поліна Петрівна

    Де можна скачати це відео, щоб передати диск до Львова?

  3. Андрій

    Нам дуже сподобалось..Нам навіть міська рада спрезентувала якісь записники..приємно було..ніби ми переймаємо традиції..нас – новачків навіть у перший ряд посадили…А програма з творчістю Ліни Костенко примно здивувала..не такий вже й мер хапуга..принаймні чесно сказав, що бабла не має…азаров не дав..цікаво.. я засумнівався, що свободівців фінансує партія регіонів..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.