Педагогів у Тернополі привітала Ліна Костенко

Поділитися

Унікальне свято для педагогів Тернополя організувало міські управління освіти та культури. Змістовно, цікаво, святко і неповторно вшанувала влада освітян міста з нагоди їх професійного свята. Тандем Сергій Надал – Олександр Смик зробили неймовірний фурор в середовищі освітян.


“Такого душевного святкування у нас ще не було за всі роки Незалежності”,- розповіла журналісту “Про все” літня вчителька однієї із шкіл. Фамілії свої не скажу, як і школи. А то скажуть колеги, що “перефарбувалась”. На останніх  виборах я не голосувала ні за Надала, ні за “Свободу”. Тепер бачу, що помилялась,- зі сльозами на очах говорила жінка.

Педагог була зворушена, як і сотня її колег, чуйним ставленням мера, який у виступі “на пальцях” пояснив, чому освітянська галузь бідує. Бракує 16 мільйонів гривень на елементарні потреби. А уряд Азарова “вділив” аж 2 тисячі.

Олександр Смик порадував вчителів своєю творчістю та найрозкішнішим букетом.

Родзинкою свята став виступ співачки-барда з Дрогобича. Вона виконала чимало пісень Ліни Костенко та передала від неї особисте вітання.З колонії на Тернопільщині втікли гвалтівники та грабіжники

Дружина Януковича носить годинник за $30 тисяч