З колонії на Тернопільщині втікли гвалтівники та грабіжники

Поділитися

Правоохоронці дізналися про втечу ув’язнених опівночі 26 вересня. Начальник колонії в м. Копичинці повідомив на пост про те, що троє засуджених вночі втікли з тюрми. Правоохоронці негайно організували розшук. Співробітники ДАІ пильно стежили за автівками. О четвертій ранку вони звернули увагу на автівку, в якій був водій та ще троє чоловіків. Таксі зупинили для перевірки документів. Коли документи “Шевроле” перевіряв правоохоронець, один з пасажирів зачинив двері таксі зсередини. Інші помітно нервували.

Правоохоронці знали, що у втікачів, ймовірно, є холодна зброя. Підстраховуючи один одного, інспектори ДАІ передали начальнику колонії зовнішні прикмети підозрілих пасажирів. У розмові з начальником колонії правоохоронці переконалися, що у таксі – злочинці.

Немомітно даішникам вдалося викликати допомогу з райвідділу міліції. В’язнів-втікачів негайно затримали і повернули в колонію. На щастя, злочинці, а серед них були засуджені за згвалтування і грабунок, під час затримання опору на чинили.

Ледь не згорів поїзд

Педагогів у Тернополі привітала Ліна Костенко