Погода в Тернополі та Тернопільській області на четвер, 15 вересня

Поділитися

У четвер в Тернопільській області очікується переважно сонячна погода. У Тернополі, Бережанах, Борщові, Бучачі, Збаражі, Підгайцях збережеться дощова погода. У Кременці та Шумську опадів не передбачається. Температура повітря вночі +15…+17, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +22 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. До кінця тижня очікується мінлива хмарність, без опадів.

Погода в Україні на четвер, 15 вересня.

 

У четвер в Україні збережеться мінлива хмарність. На більшій частині країни пройдуть короткочасні дощі. У південних, східних областях та в Криму прогнозується суха погода. Температура повітря в усіх регіонах підвищиться до +15…+18 вночі та до +22…+32 градусів удень. Вітер переважно північний і північно-східний, 5-10 м/с.

 

У північних областях очікується мінлива хмарність. На більшій частині регіону пройдуть короткочасні дощі. Вночі повітря прогріється до +18 градусів, удень – до +22. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У південних областях буде мінлива хмарність, переважно без опадів. Вночі очікується підвищення температури до +20 градусів, удень – до +25…+32. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У Криму очікується мінлива хмарність, на більшій частині регіону опадів не передбачається. У Ялті пройде невеликий дощ. Вночі температура повітря складе +20 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +26 до +30 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У східних областях хмарно з проясненнями, переважатиме суха погода. Вночі +14…+18 градусів, денна температура повітря складе +25…+28. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У західних областях очікується мінлива хмарність, на більшій частині регіону пройдуть дощі. Температура повітря підвищиться вночі до +15…+18 градусів, удень – до +21…+25. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У Карпатах переважно сонячно, місцями можливий дощ. Температура повітря вночі від +14 до +16, вдень до +23 градусів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

 

У центральних областях – мінлива хмарність, на більшій частині регіону – дощі. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15…+19 градусів, удень – від +19 до +27. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

Службовці підприємства завищували плату за послуги та скидали брудну воду у річку

«Жінка, безробіття і бізнес» по-тернопільськи