111

У вересневі дні 2011 року НРУ святкує 22 річницю з дня заснування. Закономірно, що перша організація була створена саме в Тернополі. Розпочавши боротьбу за самостійну державу, Рух пройшов славний шлях від масової всенародної організації до партії, яка під керівництвом В’ячеслава Чорновола та його соратників виконала і продовжує виконувати головне  завдання – служіння Україні.

У ці дні ми молитвою згадуємо  рухівців, які завершили життєвий шлях. Слова глибинної вдячності висловлюємо  побратимам, які незважаючи на всі переваги і недоліки, працювали для держави і не міняли рухівських ідеалів.

Висловлюємо слова презирства тим, які постійно змінювали партійну приналежність, зрадили пам’ять  В. Чорновола, використали партію для приватних інтересів, а в нинішні часи, коли так потрібна єдність демократичних сил, щоб зупинити зародження авторитаризму, голосять, що Рух « вже не той».

Народний Рух України конкретними справами довів готовність до єдності. Як в минулі роки так і в майбутньому ми готові до взаємодії,  не дозволимо протиборства  на виборах всіх рівнів між людьми готовими  до розвитку і  утвердження національних ідеалів.

Дай Боже щастя українцям, дай Боже сили для щоденної боротьби за розбудову державності.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Голова Тернопільської крайової організації   Народного Руху України  А. Вихрущ

8.09.2011р.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.