111

Незважаючи на заборону грального бізнесу, букмекери приймають ставки на результати різноманітних спортивних, культурних та навіть політичних подій.

Діяльність одного з таких тіньових тоталізаторів припинили в Ужгороді працівники податкової міліції. Під виглядом надання послуг з поповнення рахунків інтернет-провайдерів та мобільних операторів тіньовики приймали ставки на результати спортивних подій. За вдалий прогноз відвідувачі отримували свій виграш у касира. Саме під час перевірки нелегальної контори один з місцевих жителів вніс ставку на один з футбольних матчів та отримав за вгаданий результат виграш.

Закарпатські букмекери також встановили відповідне комп’ютерне обладнання, яке дозволяло отримувати виграші через Інтернет-мережу.

Подібний тоталізатор викрито і на Одещині. Азартні вболівальники мали змогу робити грошові прогнози на результати спортивних матчів як на теренах України, так і за її межами. В підпільній букмекерській конторі податківці виявили десятки номерних квитанцій з результатами ставок, виданих відвідувачам за останні дні.

За порушення чинного законодавства букмекерам загрожує штраф у розмірі восьми тисяч мінімальних заробітних плат, конфіскація майнових активів, які використовувались для надання незаконних гральних послуг, та кримінальна відповідальність за статтею 2032Кримінального кодексу України.

Загалом, з часу дії Закону „Про заборону грального бізнесу в Україні” підрозділами податкової міліції встановлено 2518 фактів незаконного проведення азартних ігор, вилучено гральних автоматів та іншого обладнання на загальну суму близько 381 мільйон гривень.

За словами заступника начальника Головного управління податкової міліції ДПС України Бориса Дзюби, податковими органами направлено до суду 275 позовних заяв про застосування до порушників фінансових санкцій. На користь податкової вже прийнято 111 рішень на суму 674,9 млн. гривень.

За матеріалами Головного управління податкової міліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.