111

Роман Гром’як, Борис Косенко, Богдан Бойко, Василь Вовк, Василь Коломийчук, Іван Курницький, Михайло Цимбалюк, Іван Стойко, Юрій Чижмарь?

Таке питання виникло у журналістів «Про все» при обговоренні питання, хто ж з політиків, господарників Тернопільщини найбільше приклався до розбудови області, покращення добробуту людей тощо. Народні депутати України на цьому питанні піаряться всі роки Незалежності. Але реально не вони впливають на ситуацію. Лише язиками плещуть з трибуни Верховної Ради. Найбільше можливостей мають керівники виконавчої гілки влади.

Тому ми вирішили спитати думку читачів «Про все»: хто з голів Тернопільської ОДА найбільше зробив корисного для області.?

Присилайте також свої коментарі.

Хто з губернаторів Тернопільщини найефективніше керував областю?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

1 comment

  1. Тетяна

    Працювала з усіма, крім Сухого і Хоптяна, тому, порівнюючи, можу оцінити. Найбільше часу, енергії, знань віддавав роботі Косенко Борис Григорович, Царство йому небесне. Він був освіченою, інтелектуальною, професійною людиною. Йшов до цієї посади поступово, мав велику “життєву школу”. Його слухались (боялись) і поважали. Був фанатично відданий роботі і дуже вимогливим і строгим до підлеглих. Ясно, що тоді не всім це подобалось. Тепер, з плином часу, усвідомлюю, що це був самий вірний підхід до роботи. Всі послідовники (хто в більшій мірі, хто менше) – використовували цю посаду в меркантильних інтересах під різними гаслами. Вважаю, що це опитування не дуже об”єктивне, так як люди 1936-1954 року народження, рідко користуються інтернетом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.