Інтернет-газета “Про все” поспілкувалась з архієпископом Ігорем Ісіченком щодо резонансних подій у тернопільському парку Національного Відродження

– Слава Ісусу Христу, отче.

-Навіки слава!

– Як Вам з Харкова сприйнялося ліквідація каплички в найбільшому парку в Тернополі..

-Я не дуже поінформований про історію цієї каплиці. Чи не йдеться про групу прихильників підгорецьких василіян?

-Щось таке…

-Тоді можна сказати, що в Харкові ця історія сприйнялася з розумінням, бо ми маємо свої проблеми з розколом, очолюваним із Тернополя (митр. Мефодія) й спрямовуваного з-за кордону. Діяльність підгорецьких василіян здається аналогічною.

– Тернополян шокувало..як влада..місцеві патріоти..спільно з міліцію все це зробили…по-дикунськи виглядало. А щодо спрямованого за кордону, що Ви маєте наввазі?

– В УГКЦ існує тверде переконання, що “догналівський розкол” діє за сценаріями ФСБ. Аналогічний висновок щодо розколу в УАПЦ, очолюваного митрополитом Мефодієм, вже давно дійшли в нашій Церкві. А скандальні ситуації, що дискредитують місто з патріотичною муніципальною владою, цілком вкладаються в згаданий сценарій.

1 comment

  1. L224

    Вважаю, що журналістом інформація подана необ’єктивно. Більшість тернополян сприйняли дію влади позитивно (дівіться дані опитувань в інтерент-газеті “20 хвилин”). Жаль, тільки виселення і демонтаж не доведено до логічного завершення.
    Надіємося, що справедливість буде відновлена.
    Аналогічні процеси повинні пройти в Тернополі і щодо інших самозахоплень землі, а то по окремих вулицях вже пройти неможливо, так як місця виділені під тротуари вже забудували триметровими заборами додавши безкоштовно до своїх гігантських маєтків сотні квадратних метрів дармової землі тернопільської громади. А люди туляться попід них, боячись потрапити під автомобілі. Особливо страшно за школяриків, які мають шанс потрапити під колеса.

Напишіть відгук