Сьогодні у Тернополі відбулась прес-конфереція колись відомого «перспективного рухівського» політика Юрія Костенка, який нині очолює маловпливову Українську народну партію. Хоч сам пан Юрій стверджує, що партія є найуспішнішою серед усіх «правих» на виборах до місцевих рад, проте фігура столичного політика майже не зацікавила місцеві ЗМІ. Послухати його риторику прийшли лишень з «підневільного партії» телеканалу ТВ-4, газети облради «Свободи» та двох інтернет-видань. Наявність представників комунального туристичного підприємства із блокнотами, ручками та фотоапаратами створювало ілюзію «вострєбованості» для столичного гостя.Засмаглий чи то в солярії, чи то екзотичних курортах, Юрій Костенко зайшов із 10-хвилинним запізнення до пресової зали із брендовим годинником і срібною обручкою на лівій руці. Говорив чимало цікавих ідей. Проте за 20-років Костенко мав шанс не один раз їх реалізувати. Тому відсутність в залі журналістів провідних ЗМІ яскраво свідчила про те, що фігура Юрія Івановича не викликає великого інтересу. Та й сам політик під завісу зустрічі змученим голосом сказав, що не прагне потрапити до Верховної Ради.

У м’якій формі Юрій Костенко «мочив» і Ющенка, і Тимошенко за «Живчик» і пиво «Оболонь», і Мороза, і «Свободу», і Яценюка. Щодо останнього, то заявив, що блок Яценюка – це шлях у нікуди. Тимошенко отримала «на горіхи» за те, що її уряд збільшив сплату за спец водокористування у 695 раз! Це ледь не вбило бізнес торгової марки «Оболонь». Проте, що керує цією компанію «фінансовий» донор УНП – не казав нічого.

Розповідав про великі перспективи туризму в Україні. Ще більші успіхи очікують нібито «Українську правицю». Аж 50% електорату готові її підтримати. Шкода, що на прес-конференції не було «афганців», про яких Костенко зазначив, що їхні вимоги, це маніпуляції лівих сил. Мовляв, не має коштів у бюджеті. І ніхто в афганців пільг не забирав.

Мав й чим похвалитися Юрій Костенко. Нібито «кіотські гроші» в Україні – це його заслуга. Супер розвиток Полтавської області – це досягнення «уенпіста» Асадчева, який керував місцевою облдержадміністрацію.

Щоб не пропала праця і кошти платників податків, подаємо й інформацію місцевої прес-служби УНП про візит Костенка. Адже він на Тернопілля завітав з робочою поїздкою. Як «депутат-кнопкодав» Верховної Ради. За його ж словами.

Що говорив доброго про Табачника Юрій Іванович – дивіться у відео, яке додаватимемо до публікації протягом дня.

Прес-реліз від УНП

Лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО на прес-конференції   у Тернополі заявив, що «в Україні, нарешті, з`являються умови для приходу до влади правих політичних сил». КОСТЕНКО послався на останні соціологічні дослідження, згідно яким «40% виборців України готові підтримати політичну силу, що здатна вирішити питання безробіття та сприяти суттєвому підвищенню рівня життя».  За його словами, «це  дає Україні надію на перемогу правих сил, адже саме праві відродили з руїни посткомуністичні країни Центральної та Східної Європи».

КОСТЕНКО зазначив, що «в Україні за 20 років незалежності праві сили ніколи не мали влади, – саме тому демократичні та ринкові реформи на користь Української держави та національного інтересу так і не відбулися». Натомість «всі 20 років незалежності українська влада, — яка встигла приміряти майже всі політичні кольори, — тоннами продукувала закони щодо «паперових» соціальних благ, призвівши Україну до перманентної економічної кризи». КОСТЕНКО нагадав, що «Україна займає передостаннє місце в Європі за обсягом ВВП на душу населення, — після нас тільки Молдова».

Як зазначив лідер УНП, «спроби всіх без виключення урядів модернізувати пострадянську систему економіки,–  де домінують «важкі», напівсировинні галузі виробництва, — приречені на провал». Політик зазначив, що «праві рецепти, які довели свою ефективність в посткомуністичних країнах Центральної Європи, ЄС та США, передбачають масовану підтримку малого та середнього бізнесу, що здатен забезпечити роботою та високими доходами 60-80% громадян, а також сприяти швидкому наповненню бюджету». КОСТЕНКО вважає, що «ні один український уряд за 20 років не побачив можливості використання потенціалу АПК, транзитної, туристичної сфери, які дозволили б за 3-4 роки, принаймні, в 2 рази збільшити доходи бюджету». Політик зазначив, що саме «через відсутність правої політики влада 20 років ігнорувала інтереси малого та середнього бізнесу, не реалізувала потенціал найперспективніших галузей економіки». На його думку, «саме через це Україна має мізерні доходи бюджету, – 42-43 млрд. дол. на 46 млн. населення, тоді як Польща – майже в 5 разів більше на 38 млн. громадян».

«Лише права політична сила здатна змінити якість державної політики України на користь пересічних українців, створити потужний середній клас, забезпечити робочими місцями більшість громадян та захистити національний інтерес», — переконаний КОСТЕНКО. За його словами, «сьогодні стан правих партій не дозволяє ефективно боротися за владу».  Тому «Україна потребує якнайшвидшого об`єднання партій правої та правоцентристської ідеології», – переконаний політик. «Українська народна партія працює над створенням такої політичної сили, щоб на виборах 2012 року Україна голосувала не за «гірше, аби інше», а за політичну силу, яка б дала країні європейську перспективу та інший рівень життя», — заявив лідер УНП.

Напишіть відгук