Не так давно, торговців стихійного ринку на Шептицького «пересели». Тепер люди мають можливість продавати свій товар навпроти приміського автовокзалу, де для них спеціально обладнали територію. І, хоч зараз більшість з них говорять про «плюси» таких змін, звичайних людей, яким доводиться ходити за продуктами удвічі дальше, навпаки, обурює. І справа не лише в незручностях розташування нового ринку… Раніше до оптовиків, які були біля “Збруча” можна було під’їхати безкоштовно, щоб забрати товар, зараз же в’їзд на новий базар платний – 5 гривень.

Директор “Підприємства матеріально-технічного забезпечення” Олег Фляк, який відповідає за дану ситуацію зауважує, що ринок тільки недавно почав функціонувати, тому система організації ще недосконала. Про нововведення він відгукується схвально і переконаний, що все в межах закону: «Якщо ми відкриємо браму і зробимо безкоштовний в’їзд, тоді це спричинить багато незручностей для продавців та покупців. Водночас, якщо людина хоче закупити продуктів, то може у нас залишити авто за символічну ціну і спокійно ходити по ринку та вибирати продукцію. Це буде дешевше, ніж залишати авто на парковках».

Нагадаємо, що новий оптовий ринок – ідея міської влади. У мерії запевняють – для тернополян і гостей міста від цього лише користь. По-перше, торговцям створено кращі умови, по-друге – розвантаження вулиці Шептицького дозволить збільшити по ній рух транспорту. Словом, все для людей…але чи все тут так «гладко»? Час покаже…

Лілія Куленич

1 comment

  1. Amir Allozawr

    Надурюють і викурюють. Міський бомонд (читай – правляча мафія) робить все, щоб монополізувати торгівлю за “своїми” і тими, що потягнуть заплатити. Корпоратократія наступає на людську приватність.

Напишіть відгук