Чоловік, який напав на таксиста отримав покарання – чотири з половиною роки позбавлення волі.

 У Тернопільському міськрайонному суді прозвучав вирок для звинуваченого у вчиненні нападу на таксиста. На лаві підсудних – чоловік, який раніше двічі відбував покарання за крадіжки. Подія, яка знову привела його до криміналу, сталася у червні цього року.

Увечері цей чоловік зупинив таксі біля кінотеатру імені Довженка і наказав завезти його у приміське село Смиківці. По дорозі приставив до шиї таксиста ножа з вимогою віддати мобільний телефон і гроші. Водій підкорився – віддав мобілку та 250 гривень.

Злочинець вийшов із таксі поблизу бару. Потерпілий тут же повідомив по рації про напад. На допомогу колезі примчали декілька таксистів. Вони й затримали нападника. На щастя, той був уже не озброєний, бо викинув ножа. Водії здали чолов’ягу працівникам міліції.

Напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя і здоров’я особи, яка зазнала нападу, – так кваліфікували дії винуватця досудове слідство, а також суд. Покарання – чотири з половиною роки позбавлення волі.

“Свобода”

Напишіть відгук