У Тернопільській міській раді 27 жовтня відбулася зустріч мера Тернополя Сергія Надала із групою офіцерів 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України очолювану начальником ракетних військ і артилерії об’єднання полковником Володимиром Миронюком.

Під час заходу, який відбувся у рамках виконання Указу Президента України про шефство над Збройними Силами України, сторони обговорили заходи подальшої співпраці між Тернопільською міською радою та підшефними військовими частинами.

 

Зокрема, під час зустрічі, Сергій Надал зазначив, що Тернопільська міська рада уже тривалий час здійснює шефство над двома військовими частинами української армії – корветом «Тернопіль» та 11-ю окремою гвардійською артилерійською бригадою 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Він висловив впевненість, що й у майбутньому тісна співпраця між цими військовими частинами продовжиться.

 

– В основі нашої співпраці покладено військово-патріотичне виховання молоді та підвищення престижу військової служби. Що стосується артилерійської бригади, яка дислокуєть у Тернополі, то ми сприятимемо вирішенню питань, пов’язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців. У відповідь очікуємо подальшої активної участі людей у військових одностроях у житті міста та регіону, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

 

У свою чергу начальник ракетних військ і артилерії 13-го АК полковник Володимир Миронюк зазначив, що мешканці Тернополя мають гордитися підшефними військовими частинами, особовий склад яких з честю виконує свої службові обов’язки.

 

– Екіпаж корвету «Тернопіль» гідно прославляє місто Тернопіль на міжнародній арені під час морських походів, а успіхи військовослужбовців 11-ї окремої артилерійської бригади незалишилися непомітними в Україні. На даний момент Тернопільська артилерійська бригада є найкращою військовою частиною у Сухопутних військах Західного регіону України – у 13-му армійському корпусі, військові частини якого дислокуються у 6 західноукраїнських областях держави, – наголосив полковник Володимир Миронюк.

 

Під час зустрічі сторони висловили сподівання, що конструктивний діалог триватиме й надалі і вже до дня Збройних Сил України, який військовослужбовці відзначають 6 грудня, у рамках розвитку шефства, міська рада Тернополя надасть допомоги артилерійській бригаді матеріально-технічними засобами.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Напишіть відгук