Шановні журналісти, запрошуємо вас на прес-конференцію, яка відбудеться 17 жовтня, у палаці культури «Березіль», о 18-й годині.  А вже о 19-й годині гурт «Тверезість і Культура» виступить перед тернопільською публікою.

Нагадаємо, 10 жовтня гурт ТІК вирушив у четвертий всеукраїнський «ВЕСІЛЬНИЙ». Гурт встиг побувати у Львові, Луцьку, Хмельницькому, Чернівцях. Точний графік туру «ВЕСІЛЬНИЙ» можна подивитись на офіційному сайті гурту www.tik.ua у розділі «Афіша». Дати можуть змінюватись, міста додаватись

«Ми хочемо заїхати в кожне місто, і разом із нашими шанувальниками поспівати, потанцювати та поспілкуватися, – каже лідер гурту Віктор Бронюк. – Треба поставити масну крапку на кінці літа та перейти у «зимову сплячку» під звуки нашої музики».

Завершиться «ВЕСІЛЬНИЙ» тур грандіозним концертом у столичному Палаці спорту, який відбудеться 15 листопада. Саме до цієї події ТІК готує чимало несподіванок для своїх шанувальників.

Чому ж саме на весільній тематиці ТІК зробив акцент у новому турі, розповів лідер гурту Віктор Бронюк:

«Ми вирішили назвати наш тур «ВЕСІЛЬНИМ» тому, що з того часу, як ми їздили у останній тур, майже всі учасники гурту створили свої сім’ї. Але є музиканти, які ще не одружилися, можливо, цей тур подарує їм натхнення та наснагу і введе у статус сімейного життя».

До речі, новий альбом, на підтримку якого і відбувається всеукраїнський тур, також називається «ВЕСІЛЬНИМ». До нього увійшли вже такі відомі композиції, як «Для мами», «Сірожине пірожине», «Ще Не Вмерла Україна». Але, звісно, не обійшлось і без нових пісень. Серед них композиція «Не цілуй», яку Віктор Бронюк заспівав разом із Іриною Білик. Дует українських артистів народився завдяки їхньому знайомству на шоу «Зірка+Зірка». Віктор та Ірина на одному диханні записали пісню та відзняли кліп, який підкорює українські телеканали. Ірині Білик так сподобався результат спільної творчості із ТІКом, що вона виявила бажання виконати дует на концерті у Палаці спорту. І хто зна, на чиєму наступному весіллі будемо гуляти…

Акредитація за тел 067 430-33-99 Юлія Гай

Напишіть відгук