У столиці України пам’ятник Незалежності охрестили «баба на палі». Свого часу, жартували, що то тодішній президент Леонід Кучма «висадив» свою дружину. Аби не заважала. Схожа ситуація в Тернополі. Жартівники кажуть, що, певно Сергієві Надалу також заважає друга половина.

Обраний проект пам’ятника викликав різні емоції в тернополян: від захоплення, що матимемо свою «міні-бабу на палі» як у столиці, до повного не сприйняття.

А як Вам проект? Пишіть. Коментуйте

7 comments

 1. firman

  Автор замітки – журналіст “високих моральних цінностей”.
  Таке враження, що редакція “видання” забуває, що претендує на статус ЗМІ, а не жовтого блогу.
  Якщо вже критикуєте Надала, то більш цивілізований стиль обирайте.
  Це просто дружня порада.

 2. Альона

  Нікудишній проект. Ідея стара. Ще з древнього Риму..Невже не можна було нормальний памятник поставити? Вже бютівці загадили парк шевченка своїми одороблами у вигляді сердець любові і памятників коханню..Свободівці ще не відзначились..Я не прихильниця Заставного, але нормальний пам”ятник лелекам поставив..Про Соломію Крушельницьку мовчу..Він просто геніальний..Про Бандеру нічого не кажу..бютівці і нашоукраїнці лише сварились..прийшов чижмарь – нікого не питав.. зробив і все…Тепер і свободівці і бютівці бігають туди..на всі свята..треба таких як чиж керівників – вольових, але зі смаком..щоб не ставили таких гадостей, як Данила галицького..а це зробив Левків спільно з Коломийчуком

 3. олег

  Не гарний памятник..це завжди бува, коли влада пхаться..хоче увіковічнити себе

 4. Іван

  Жалюгідно просто…кайді треба сказати Надалу, що Лило вже театралку засрав бруківкою.

 5. Остап

  Та що ви розумітесь..Нормальний памятник..Та хіба архітектори чи скульптори захочуть щось страшнюче зробити на такій темі???

 6. Іван степанович

  Ага, вже Рудий памятник ваговозу поставив, а хотів Данилу Галицькому!

Напишіть відгук