Після прийняття Верховною Радою України закону «Про вибори» почнуться конкретні кроки щодо формування політичного об’єднання, яке виведе Україну на європейський рівень та допоможе, нарешті, змінити життя українців на краще, утворивши в державі зовсім інший економічний потенціал. Про створення такої політичної сили правого спрямування заявив народний депутат Юрій Костенко, перебуваючи з робочим візитом в Тернополі.

За словами нардепа, справа не стоїть на місці і процес формування політичного об’єднання вже розпочався. І хоч Костенко не називав конкретних партій, політичних лідерів, які готові приєднатися до нього, він запевняє – усе буде принципово відмінним від того, що було досі: «Раніше шукали вождя – під нього інші політичні сили вишиковували свої партійні ряди і йшли на вибори. Це блок Віктора Ющенка «Наша Україна», Блок Юлії Тимошенко… зараз, фактично, за таким принципом формується і блок Яценюка. Це шлях в нікуди, бо вождиські партії – це тоталітаризм. Лише команда однодумців у парламенті та уряді на чолі з президентам, який стоїть на таких же позиціях, здатна в Україні проводити системну політику».

Зі слів Юрія Костенка очевидним є й те, що команда однодумців ще не сформована, але нова політична сила, однозначно, об’єднає сильних характером та духом людей, що готові будуть не просто «протирати штани» на Банковій, а жити Україною…Що ж, нам залишається лише чекати та надіятися, що політика колись даватиме ефективні наслідки, а не закінчуватиметься пустослів’ям.

Лілія Куленич

Напишіть відгук