Цілу злочинну групу з виготовлення наркотиків, яка орудувала у селі Нараєві Бережанського району, затримали дніпропетровські правоохоронці

Поділитися

 Цей «кооператив» з восьми чоловік (більшість з них ніде не працювала і свого часу вже відбувала покарання у колоніях) очолював теж раніше судимий 40-річний місцевий житель. Міліція вилучила у членів цього угруповання понад 20 літрів опію, 150 літрів прекурсорів, обладнання для виготовлення опію, 85 тисяч грн., а також три автомобілі, з допомогою яких злочинці провертали свої темні справи. Маршрути наркодилерів пролягали аж у Кривий Ріг. Вартість вилучених у них наркотиків на чорному ринку оцінюється в 1 млн. 200 тис. грн.

Встановлено, що до свого ремесла ця шайка залучала неповнолітніх. За декілька гривень ватажок примушував місцевих дітлахів по ночах шастати по чужих городах і красти мак. У Нараєві сировину переробляли, зберігали її. Збуваючи наркоту, спритники щодня заробляли від 100 до 150 тисяч грн.

Міліція притягає до відповідальності і місцевих господарів, які на своїх городах, всупереч заборонам, вирощували мак, повідомляє “Високий замок”

Через що звільнили Михайла Цимбалюка?

Хто винен в облраді за зрив роботи?