111

21 листопада мав би стартувати грандіозний концертний тур учасників “Фабрики зірок 4” по містах України. Він завершиться перед Новим роком. Сьогодні фабриканти мали виступати у файному місті Тернополі о 19 годині в ПК “Березіль”, проте квитків продали мало. Такого ажіотажу, як було в попередні роки існування телевізійного проекту вже немає.

Щодо самого тв-шоу, то в результаті напруженої та чесної боротьби переможцем шоу “Фабрика зірок 4″стала Юлія Руднєва. Саме їй висловили свою довіру і любов глядачі. Своїмголосуванням шанувальники подарували фавориту не тільки звання переможця,а й двокімнатну квартиру в Києві, а також контракт з музичним продюсером. Счатлівим володарем другого місця і нової машини Mazda CX 9 став ЄвгенБілозеров.

“Фабриканти” лише з чуток знають про те, що таке гастролі. Тепер об’їздити з концертами їм належить всю країну. Молодих артистів чекає неймовірно щільний графік – концерти вони будуть давати щодня, лише з невеликими перервами на відпочинок. Але “кочова” життя їх аніскільки не лякає. Навпаки, “фабриканти” так чекають початку гастрольного туру, що вже зараз почали рахувати дні до його старту.

– Для мене поїздка в тур дуже важлива. Бачу в цьому велику цінність. У першу чергу, це досвід роботи на сцені, який потрібен кожному артистові, в тому числі і мені. Це можливість побачити шанувальників. Дуже хочу отримати відчуття, коли тебе впізнають, мені цього зараз не вистачає. Я давно до цього йшла, і готова на все заради кар’єри, – розповідає переможниця Юля Руднєва. – На що я готова піти заради того, щоб поїхати в тур? Я готова відразу з “Зоряного будинку” застрибнути в автобус і рванути в турне, готова не заїжджати додому, не змінювати гардероб. Ось як є, так і зірватися. Зізнаюся, готова поїхати в тур і не побачитися з коханою людиною, хоча дуже за ним сумую. Думку Юлі підтримують всі “фабриканти”.

Тернопіль мав стати другим містом, що відвідають солісти, але тернополяни повторили ситуацію, що склалася у Вінниці – головна причина відміни концерту – непродані квитки. Шкода, бо тернопільські фанати практично усім “випускникам” “Фабрики” створюювали аншлаги і привітно зустічали та провожали їх оплесками…хороша традиція була…Втрачаємо репутацію:-(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.