Які махінації проводять на Тернопільщині при використанні коштів субвенції на виплату соціальних допомог

Поділитися

КРУ в Тернопільській області проведено ревізії використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства, дітям–інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в шести управліннях праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій та Тернопільському міському центрі з нарахування та виплати допомог.

Протягом ревізійного періоду (2010 рік та січень-липень 2011 року), за даними зазначених установ, з державного бюджету місцевим бюджетам виділено субвенції на виплату різного виду соціальних допомог майже  на 506 млн гривень.

Ревізіями охоплено більш як 30 млн грн та виявлено порушень, що призвели до втрат на суму 245 тис. гривень.

Зокрема, внаслідок надання громадянами, які звернулися за призначенням соціальної допомоги, недостовірних довідок про доходи членів сім’ї, про працевлаштування працездатних членів сім’ї, ненадання інформації про придбання транспортного засобу та житлового будинку, в Управлінні праці та соціального захисту населення Кременецької РДА зайво нараховано та виплачено допомоги на суму 64,8 тис. грн., Збаразької РДА – 63,1 тис. грн., Зборівської  РДА –  46,6  тис. гривень.

В Управліннях праці та соціального захисту населення Чортківської та Бучацької райдержадміністрацій встановлено незаконні витрати коштів субвенції на виплату допомог по догляду за дитиною до трьох років та одиноким матерям на суму 29 тис. гривень.

Перевіркою призначення та виплати  допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, в Тернопільському міському центрі з нарахування та виплати допомоги встановлені випадки виплати допомоги померлим особам, чим нанесено збитків державному бюджету на суму 7,9 тис.гривень.  Про результати ревізій повідомлено правоохоронні органи, повідомили “Про все” у прес-службі КРУ в Тернопільській області

КРУ в Тернопільській області виявило порушень у відділі освіти Чортківської РДА на суму понад півмільйона гривень

Юрій Чижмарь – лідер серед губернаторів Тернопільщини