У Черкаській області активісти партії «Батьківщина» розпочали збір підписів за відставку Президента України Віктора Януковича. Про це повідомив депутат Черкаської облради від ВО «Батьківщина» Максим Колісник.

За його словами, у підписному листі, який пропонує «Батьківщина», йдеться про те, що громадяни України виступають проти «антинародної антиукраїнської політики Президента Януковича, проти підвищення пенсійного віку, проти збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, проти зростання цін без належного збільшення зарплат і пенсій, проти придушення підприємництва, проти скорочення соціальних пільг, проти утисків свободи слова, проти політичних репресій та переслідування опозиції».

Крім того, у зверненні наголошується на вимогах звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та інших політв’язнів режиму.

Однак, як йдеться у листі, ці вимоги не можна задовольнити, «поки при владі перебуває кримінальний режим Януковича».

Тому «Батьківщина» вимагає негайної відставки В.Януковича з посту Президента і проведення дострокових президентських виборів, а також дострокового розпуску Верховної Ради, «більшість якої обслуговує ЯНУКОВИЧА, забувши про обов’язки перед виборцями».

http://unian.net/

Напишіть відгук